Tel : 0232 330 27 35 | GSM: 0545 330 27 35

KURS PROGRAMLARI

Ana Sayfa > Kurs Programları

TYT-YKS Hazırlık Programı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı hazırlık kursumuzda, Öğrenci programları öğrencilerinin okul programlarına göre düzenlenir. Ağırlıklı olarak hafta sonu eğitim verilmektedir. Hafta içi öğrencilerin okul çıkışlarına göre etüt çalışmaları yapılır. Etüt çalışmalarında hafta sonu anlatılan konuların soruları çözülür. Böylelikle öğrenci haftalık olarak kontrol edilmiş olur. Ödev takibi düzenli olarak yapılarak öğrencinin eksikleri tespit edilir. Kurum içi düzenlenen deneme sınavlarımız bulunmaktadır. Öğrencilerimize rehberlik tarafından sınav kaygısı, çalışma programı gibi çalışmalar verilir. Bireysel ya da 8 kişilik grup seçenekleriyle ders verilmektedir.


9.sınıf

Öğrencilerimizin lise süreçlerine alışmalarına katkıda bulunmak, onlarda sağlam bir TYT-YKS temeli oluşturmak ve okul sınavlarına destek olabilmek amacıyla bireysel ya da 8 kişilik grup seçenekleriyle ders verilmektedir.


10.sınıf

Öğrencilerimizin okul derslerine ve sınavlarına yardımcı olmak, sayısal derslerde farkındalık oluşturmak amacıyla bireysel ya da 8 kişilik grup seçenekleriyle ders verilmektedir.


11.sınıf

Öğrencimizin tercih etmiş olduğu bölümlere ait dersler verilmektedir. Okul sınavlarına destek olmak ve temelini sağlamlaştırmaya yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır. Üniversiteye hazırlık aşamasında 11. sınıfın önemini bildiğimizden öğrencilerimize bu bilince yönelik etkinlikler sunuyoruz. Öğrenci bu süreçte meslek tercihinden çalışma programına kadar disiplinli bir süreçten geçer.


TYT-YKS Programları

Üniversiteye Hazırlık kursumuz, ağustos ayında başlayıp Lisans Yerleştirme Sınavına kadar sürmektedir. Öğrenci programları öğrencilerinin okul programlarına göre düzenlenir. Ağırlıklı olarak hafta sonu eğitim verilmektedir. Hafta içi öğrencilerin okul çıkışlarına göre etüt çalışmaları yapılır. Etüt çalışmalarında hafta sonu anlatılan konuların soruları çözülür. Böylelikle öğrenci haftalık olarak kontrol edilmiş olur. Ödev takibi düzenli olarak yapılarak öğrencinin eksikleri tespit edilir. Kurum içi düzenlenen ve Türkiye geneli katıldığımız deneme sınavlarımız bulunmaktadır. Öğrencilerimize rehberlik tarafından sınav kaygısı, mesleki tercihler, çalışma programı gibi çalışmalar verilir. Bireysel ya da 8 kişilik grup seçenekleriyle ders verilmektedir.