Tel : 0232 330 27 35 | GSM: 0545 330 27 35

Burası her öğrencinin özel ve değerli olduğu “özellerin adresi” dir.

Ana Sayfa > Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ANALİZ ÖĞRETİM KURSU

Her öğrencinin özel ve değerli olduğunu benimsemiş bir kurum olarak “ özellerin adresi ” dir.

1998 yılında kuruluş temelleri atılan Özel Etüt Eğitim Merkezi olarak sürdürdüğümüz faaliyetimize 2016 yılından itibaren Özel Öğretim Kursu adı altında devam etmekteyiz. Kurumumuz verdiği eğitim ve öğretimin kalitesi, alanında uzman kadrosu ile kişiye özel hazırlanan programlar, TYT-YKS sınavlarına hazırlık programları, 9.-10. ve 11. Sınıflara özel okula yardımcı ders programları ve öğrenciye özel koçluk sistemi ile çalışan bir kurum haline gelmiştir.


Günümüzde iyi eğitim veren bir kurs bulmak gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Peki iyi bir hazırlık kursunu nasıl belirlersiniz?


Öncelikle her öğrencinin öğrenme düzeyi farklılık gösterir. Bu kapsamda öğrencilerin öğrenmeleri için gerekli ortam ve süre sağlanmalıdır. Öğrencilerin çalışma alışkanlıklarının düzgün olması için gerekli çalışma programları sağlanmalı ve bu programın kişiye özel olması gerektiği unutulmamalıdır. Düzenli olarak sınavlar yapılmalı ve bu sınavların sonuçları doğru analiz yöntemleriyle öğrencilerin konu eksiklikleri doğru belirlenip belirlenen eksikliklerin giderilmesi için doğru çalışma yöntemleri uygulanmalıdır.

Ezber yaptırmaktan ziyade öğretmek, bilgiler arası ilişkiler kurmaya odaklı öğrendiklerini günlük hayatta kullanabilme becerisine sahip bireyler yetiştirmek ise tek hedef olmalıdır. Bütün bu süreç ise eğitim danışmanları tarafından kontrol edilmeli ve alanında uzman öğretmenler tarafından uygulanmalıdır.

İşte bu anlayışla eğitim veren Analiz Özel Öğretim Kursu yıl boyunca öğrencilerinin başarısını zirvede tutmak için çalışır ve öğrencilerinin daima destekçisi olur.


Tahir Özcan Güldoğan
Kurucu